SVATBY

U mě nenajdete žádné univerzální balíčky s honosnými názvy. Důvod je jednoduchý – tak jako je vaše svatba jedinečná, budou i mé služby pro vás zcela unikátní. Na základě pár informací ohledně vašeho svatebního dne vám připravím balíček přesně na míru – skutečně nutný čas na místě a počet fotek, který vám bude vyhovovat. Proč si vybírat z unifikovaných balíčků, když si můžete se mnou vytvořit svůj vlastní?

Při poptávce na svatební focení mi tak prosím rovnou zašlete tyto údaje:

  • datum, místo a čas obřadu
  • místo oslavy
  • místo příprav nevěsty
  • přibližný počet hostů

Obratem vám zašlu cenovou nabídku a když se na ceně a obsahu balíčků shodneme, vždy uzavírám smlouvu a požaduji zálohu ve výši cca 20 %. Smlouva a záloha dávají jistotu jak mě, tak především vám, že máte fotografa zajištěného na 100 %.

PORTRÉT A BUSINESS PORTRÉT

1 – 1,5 hodiny focení – 8 retušovaných fotek = 1 300,-.

Jednoduché. Fotím efektivně, proto není nutné trávit na place nadsazený počet hodin. Cenu může ovlivnit pouze pronájem ateliéru nebo jakéhokoliv místa k focení, nebo služby make up artistky a stylistky, se kterými spolupracuji.

PÁROVÉ FOCENÍ

1 hodina focení – 5 retušovaných fotek = 1 500,-.

Fotky vaší lásky si zaslouží pořádnou péči. I když tedy na place strávíme skutečně jen nutný čas a neplatíte tak za zbytečné minuty a hodiny, v postprodukci si s vámi oběma pořádně pohraju, abyste svou lásku mohli dát světu vědět naprosto bez obav.

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE A FASHION

Opět se nedá nastavit zcela univerzálně. Po zaslání poptávky se spolu spojíme, projdeme vaše očekávání, počet produktů, šatů, modelek, lokace, logistiku a všechno možné, na základě čehož vám připravím cenovou nabídku přesně pro vás. Obvykle ale vycházím z celkové časové náročnosti focení, přípravy, logistiky a postprodukce a pracuji s hodinovou sazbou.

BOUDOIR A NUDE ART

1,5 hodiny focení – 8 retušovaných fotek = 1 750,-.

Zachycení krásy obnaženého těla vyžaduje speciální přístup. Na place si dávám záležet na správných úhlech, stylistice, světle, a se stejnou péči přistupuju k postprodukci výsledných fotek, kdy hlídám veškeré detaily tak, abyste se na hotových fotkách mohli cítit opravdu krásní a sexy.