SVATBY

U mě nenajdete žádné univerzální balíčky s honosnými názvy. Protože tak, jako je vaše svatba jedinečná, budou i mé služby pro vás zcela unikátní. Na základě pár informací ohledně vašeho svatebního dne vám připravím balíček přesně na míru – skutečně nutný čas na místě a počet fotek, který vám bude vyhovovat.

Při poptávce na svatební focení mi tak prosím rovnou zašlete tyto údaje:

  • datum, místo a čas obřadu
  • místo oslavy
  • místo příprav nevěsty
  • přibližný počet hostů

Obratem vám zašlu cenovou nabídku a když se na ceně a obsahu balíčků shodneme, vždy uzavírám smlouvu a požaduji zálohu ve výši cca 20 %. Smlouva a záloha dávají jistotu jak mě, tak především vám, že máte fotografa zajištěného na 100 %.

PORTRÉT

1 – 1,5 hodiny focení – 6 retušovaných fotek = 1 500,-.

Jednoduché. Fotím efektivně, proto není nutné trávit na place nadsazený počet hodin. Takhle spolu tedy zvládneme portrét, business portrét nebo třeba párové focení či nude art. Cenu může ovlivnit pouze pronájem ateliéru nebo jakéhokoliv místa k focení, nebo služby make up artistky a stylistky, se kterými spolupracuji.

EVENT REPORT

1 hodina focení = 900,-.

Firemní večírek, still fotky a backstage fotky z natáčení, konference, výstavy… Prostě akce, ze kterých chcete mít kvalitní fotoreport. Budu s vámi tak dlouho, jak je potřeba s jasně danou hodinovkou a dodám všechny podařené fotky. Jednoduše, bez všelijakých nejasností a vytáček.

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE A FASHION

Opět se nedá nastavit zcela univerzálně. Po zaslání poptávky se spolu spojíme, projdeme vaše očekávání, počet produktů, šatů, modelek, lokace, logistiku a všechno možné, na základě čehož vám připravím cenovou nabídku přesně pro vás. Obvykle ale vycházím z celkové časové náročnosti focení, přípravy, logistiky a postprodukce a pracuji s hodinovou sazbou.